درب ضد سرقت سبک نئو کلاسيک در دهه 1750 در انگليس و فرانسه ظهور کرد اين سبک براي افرادي با ظاهر ، سليقه و وضعيت خاص ايجاد شده است.در اين سبک  استفاده زياد از مبلمان ، گل و وسايل تزئيني ، جايي ندارد .


اين سبک شامل استفاده از ترکيبات رنگي طبيعي بدون سايه روشن و براق است. برخي از ويژگي هاي کلاسيک مانند  قالب هاي گچبري، آينه ها و الگوهاي کلاسيک نيز از ويژگي هاي ضروري نئوکلاسيسم است.


جهت ايجاد سبک نئو کلاسيک فضايي وسيع با سقف بلند و پنجره هاي بزرگ مورد نياز است و اين ويگي ها به وسيله ي اين سبک تقويت مي شود


سبک نئوکلاسيک تلفيقي از سبک مدرن را نيز در خود دارد و براساس قوانين متقارن استفاده مي باشد. در اين سبک ديوار ها با تابلو ها و قالب هاي هندسي به همراه تزئينات ساده اي از گل آرايي تزئين ميشوند.


کف اتاق از جنس پارکت از جمله بايدهاي اين سبک هست.


در اين سبک (نئو کلاسيک ) پنجره ها و درهاي ورودي عموما با استفاده از عناصر گچبري ساده تزئين مي شوند.


در اين سبک استفاده از مبلماني ساده و داراي چوب هاي طبيعي ظريف بسيار حائز اهميت است بر همين اساس مجموعه ي آتاک درب ايران با نظر گرفتن طراحي هاي ظريف در درب هاي ضد سرقت و درب لابيتلاشي مضاعف جهت تناسب گروهي از محصولات خود با اين سبک داشته است.


در اين سبک جهت حفظ تعادل و سادگي تنها اثاثيه ضروري به کار ميروند. مبل ، چند صندلي و يک قفسه کتاب در پذيراييو در اتاق خواب تخت خواب ، صندلي، قفسه و کمد قرار مي گيرند.


در طراحي نئو کلاسيک با استفاده از رنگ هاي طبيعي مانند خاکستري ، بژ و کرم، سفيد ، طلايي ونقره اي و غيره اثري مجلل و شيک ايجاد مي شود. عناصر مورد استفاده ساده و مدرن اند. مارکت هاي چوبي از جمله بايدهاي اين سبک است و تلفيق اين پارکت ها با درب هاي ساده و متقارن ساخته شده از چوب طبيعي زيبايي دکوراسيون را تکميل مي نمايد.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

Michael حکيم زين العابدين عسکري لشت نشايي گيلاني Jessica Bruce شيمي اريا Justin راهکار‌هاي مطالعه Ashton Heather وبلاگ آموزشي نيک انديشان